Ubytovanie

V turistickej ubytovni* ponúkame celoročné ubytovanie v 2, 3 a 4 posteľových izbách. Pre najmenších návštevníkov je k dispozícii detská postieľka a prebaľovcí pult zadarmo. Celková kapacita je 31 lôžok. Na každej izbe je umývadlo s teplou a studenou vodou. Toalety sú na každom medziposchodí, sprchy sú na prízemí.

Ubytovacia časť chaty ešte neprešla rekonštrukciou a je v pôvodnom stave!

Ceny ubytovania s raňajkami nájdete v časti Cenník.

Reštaurácia

Radi vás obslúžime v našej novozrekonštruovanej reštaurácii. Nájdete u nás studené aj teplé jedlá, s láskou pripravované pre hladných návštevníkov. Určite si pochutnáte na výborných Holubyho haluškách, jeleňom guláši, domácich lievancoch s čučoriedkami, čerstvých šalátoch či mnohých iných kvalitných jedlách za príjemné ceny.

Ak potrebujete zorganizovať rodinnú oslavu, stretnutie s priateľmi, pracovné stretnutie či Silvestrovskú večeru, sme vám plne k dispozícii a catering zabezpečíme podľa vašich predstáv a potrieb. Kapacita reštaurácie je 70 miest, vonkajšia terasa 90 miest. Pre uzavretú spoločnosť je k dispozícii salónik s kapacitou 30 osôb.

V reštaurácii je pre detičky k dispozícii detská stolička a tiež mini detský kútik s drevenými koľajnicami a knižkami.

Otváracie hodiny:

Pondelok 09:00 – 20:00
Utorok 09:00 – 20:00
Streda 09:00 – 20:00
Štvrtok 09:00 – 20:00
Piatok 09:00 – 22:00
Sobota 09:00 – 22:00
Nedeľa 09:00 – 20:00

 

Informácie o platbe českými korunami.

Pri platbe českými korunami používame kurz 1 EUR = 29 CZK.
Platba kartou žiaľ nie je možná. Ďakujeme za pochopenie. 

Knižnica

Unikátny knižný systém, vyvinutý špeciálne na Holubyho chate. Založený na princípe „koľko kníh si zoberieš, toľko pri najbližšej návšteve vrátiš“. Ak vám nejaká knižka prirástla k srdcu, pokojne si ju možete zobrať a pri najbližšej návšteve prinesiete ľubovoľnú inú. Knižnicu nájdete na prvom poschodí chaty.

Salónik

V samostatnej štýlovej miestnosti s kapacitou do 30 osôb vám radi zorganizujeme rodinnú oslavu, stretnutie s priateľmi, svadbu alebo firemné školenie. Výzdobu a catering vám radi zabezpečíme podľa vasich predstáv.

Lyžovanie

https://www.facebook.com/velkajavorina